best website templates

Hakkımızda

Mobirise


Uzman Havacılık

Uzman Havacılık, Türkiye'de faaliyetlerini yürüten …… ……………. Eğitim kuruluşu Mehmet Macar desteği ile kurulmuştur. Ulusal ve Uluslar arası tecrübemizle, ülkemizde yürüttüğümüz mevcut hizmetlerimize ek olarak, havacılık alanında da faaliyet göstererek, 3. Havalimanıyla birlikte artan uçak sayısı ve buna bağlı olarak pilot ihtiyacının karşılanması maksadıyla, hem kaliteli eğitim hem de avantajlarımızla önemli katkılar sağlamayı amaçlamaktadır.
Hedefimiz, ekibimizin etkin katılımı ile sürekli gelişmeyi ve başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışarak; Havacılık Emniyet ve Güvenliğinden taviz vermeden, Ülkemizin Sivil ve Askeri pilot ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayan organizasyon olmak ve SHGM mevzuatları çerçevesinde nitelikli uçuş eğitimi almış donanımlı pilotlar yetiştirmektir.
PPL ve ATPL seviyesinde Teorik Yetkimizin alınmasına müteakip, işbirliği içinde olduğumuz uçuş okulları ile uçuşlarımız sağlanacak ve Kursiyerlerin tercih durumuna göre ulusal yada uluslar arası uçuş yapma imkanları olacaktır.

Vizyonumuz

Ulusal ve Uluslararası kurallarına uygun, nitelikli ve modern pilotlar yetiştirmektir.

Misyonumuz 

Sivil havacılık sektöründe tercih edilen, saygın bir Eğitim Organizasyonu olmaktır.

Adres

ALTAY MAH.ORHANBEY CAD. ATA YILDIZ PLAZA NO:1 / 4
Etimesgut /ANKARA 

İletişim

Email: sdad@beray                     
Telefon: 124124123                    
Fax: 4821481284